AUTO PALACE PANÓNSKA s.r.o.
Autorizovaný predaj a servis Mitsubishi Motors


Ochrana Gard-X

SYSTÉM OCHRANY VOZIDLA… ABY STE NEMUSELI STÁLE LEŠTIT VAŠE AUTO!

V dnešnom náročnom prostredí musí vonkajší lak i interiér vášho vozidla odolávať každodenným útokom zo strany počasia aj ľudského faktora.

Aby týmto negatívnym vplyvom odolalo a vyzeralo stále ako nové, potrebuje vonkajšiu ochranu. Systém ochrany vozidla VPS Gard-X poskytuje neoceniteľnú ochranu pre vaše vozidlo, zvyšuje jeho budúcu predajnú cenou a prichádza s garanciou 5-tich rokov. 

Gard-X sa stal oficiálnym dodávateľom ochrany laku a interiéru BMW Group v Anglicku, a to na základe výsledkov testov a hľadania najlepšieho možného produktu pre zákazníkov. 

Ako funguje ochrana exteriéru

Systém ochrany vozidla Gard-X na báze nanotechnológie vytvára na laku vysoko odolnú ochrannú vrstvu, ktorá ho chráni pred znečistením a dáva mu nádherný vysoko lesklý povrch, ktorý vozidlu zostáva aj po umytí.

Prípravná Fáza 1 penetruje do pórov laku a chystá ho pro utesnenie vo Fáze 2. Fáza 2 sa trvalo viaže k Fáze 1 a vytvára okom neviditeľný povlak, čím vzniká vysoko odolná, hladká a lesklá ochranná vrstva na laku vozidla, niečo ako druhá koža, ktorá odoláva útokom škodlivého vonkajšieho prostredia.

Ako funguje ochrana interiéru

Ochrana proti škvrnám Gard-X obaľuje každé vlákno látky neviditeľnou bariérou, ktorá ho chráni pred nečistotami. Rozliate tekutiny vytvoria na povrchu kvapky, ktoré jednoducho zotriete handrou alebo vysajete.

GardX ošetrenie kože vám pomáha chrániť kožený interiér proti nečistotám a zároveň kožu udržuje hebkou a pružnou, ako by bola nová. Gard-X ochrana skiel odpudzuje dážď a spôsobuje, že kvapky sú aerodynamicky vytlačované zo skla von. Oblasť vášho videnia sa dramaticky zlepší, pretože na skle nedrží ani špina. Špeciálna latexová pena Gard-X tesní väčšinu typov defektov a nafúkne pneumatiku, čím umožní bezpečne dôjsť do pneuservisu.