AUTO PALACE PANÓNSKA s.r.o.
Autorizovaný predaj a servis Mitsubishi Motors


AUTO PALACE PANÓNSKA, s.r.o.

AutoPalace Group je súčasťou holandskej spoločnosti AutoBinck založenej v roku 1907, ktorá je jednou z najstarších firiem na svete zaoberajúca sa predajom automobilov. Skupina pôsobí vo 8 krajinách Európy – v Holandsku, Českej republike, Slovensku, Belgicku, Maďarsku, Poľsku, Rumunsku a Slovinsku. V roku 2015 dosiahla skupina AutoBinck obrat viac ako 1 mild. EUR a je rozdelená do 4 divízií: 1. Retail a distribúcia vozidiel 2. Leasing a financovanie (Business Lease) 3. Distribúcia náhradných dielov 4. Smart mobility.

V rámci Slovenska a Českej republiky ide o jednu z najväčších skupín zaoberajúcou sa maloobchodným predajom s ročným predajom viac ako 10 000 vozidiel.

25. výročie Auto Palace

Skupina AutoPalace začala svoju činnosť na našom území v roku 1991 ako importér a predajca automobilov značky Mazda a dnes patrí medzi najvýznamnejších automobilových dealerov na trhu. Za 25 rokov pôsobenia na slovenskom a českom trhu skupina predala 111 461 vozidiel.

Na Slovensku AutoPalace ponúka zákazníkom automobilov 5 značiek – BMW, Mazda, MINI, Mitsubishi a MG v 2 dealerstvách. V ČR zastrešuje celkovo 8 značiek – Ford, Hyundai, Mazda, Mitsubishi, Opel, Peugeot, Škoda a Volvo na 5 dealerstvách v Prahe, Brne a a Karlových Varoch. 

Auto Palace Vajnorská

Auto Palace Panónska

Auto Palace Spořilov

Auto Palace Butovice

Auto Palace Brno

 

Podstatnou výhodou skupiny AutoPalace je silné ekonomické zázemie, vďaka ktorému je schopná bez problémov realizovať aj veľké fleetové obchody pre firmy v počte desiatok i stoviek vozidiel. AutoPalace Group ponúka svojim zákazníkom zodpovedajúce technologické zázemie svojich autorizovaných a špecializovaných servisov vybavených najmodernejšou opravárenskou a diagnostickou technológiou, vrátane klampiarne a lakovne. Komplexné služby doplňuje aj ponuka širokého sortimentu náhradných dielov a príslušenstva. Všetky miesta sú vybavené najmodernejšou technikou. AutoPalace ale ponúka svojim zákazníkom ešte oveľa viac. Vďaka spolupráci s poprednými leasingovými a úverovými spoločnosťami a poisťovňami odporúča optimálne možnosti financovania vozidiel vrátane poistenia a zabezpečí i jeho registráciu. V prípade záujmu zákazníka taktiež vykupuje jeho staršie vozidlo na protiúčet.

Servisné strediská Auto Palace

K ponuke AutoPalace Group neodmysliteľne patria tiež kvalitné popredajné služby. Súčasťou našich predajných centier sú autorizované a špecializované servisné strediská, ktoré sú vybavené najmodernejšou opravárenskou a diagnostickou technológiou. Každá značka vozidiel má svojich vlastných prijímacích technikov a mechanikov, ktorí sú špeciálne vyškolení práve pre túto značku. Pre firemné vozidlové parky potom ponúkame ešte širší okruh služieb, napríklad Pick-up na adrese klienta, bezkontaktní príjem vozidiel a ďalšie služby upravené individuálne podľa potrieb zákazníka. V prípade nehody vozidla zaistíme kompletnú likvidáciu škodovej udalosti, odporučíme najvýhodnejšie riešenie opravy vozidla a zapožičiame náhradné vozidlo – to všetko v rámci zmluvnej spolupráce s najväčšími poisťovňami.

Naše servisné strediská poskytujú svoje služby dôsledne podľa časových noriem výrobcov, takže aj pri čiastočne vyššej hodinovej sadzbe je výsledná cena pre zákazníka v porovnaní s neautorizovanými servismi vo väčšine prípadov nižšia. Komplexné služby dopĺňa aj ponuka širokého sortimentu náhradných dielov a príslušenstva.

AutoPalace Jazdené vozidlá

AutoPalace Jazdené vozidlá sa špecializuje na predaj automobilov:

  • s nízkým počtom najazdených km
  • so servisnou knižkou
  • po 1. alebo 2. majiteľovi
  • kúpených na Slovensku
  • s garantovaným počtom najazdených km
  • v dobrom technickom stave

Zároveň preberáme vozidlá na komisný predaj - vami predávané vozidlo posunieme do 30-denného komisného predaje, takže vám odpadnú všetky starosti s jeho predajom. Autobazár AutoPalace taktiež umožňujeme nákup vozidiel na protiúčet, kedy je v prípade bezproblémového predaja vozidla schopný peniaze vyplatiť priamo na ruku do 1 hodiny. Hlavným cieľom autobazáru AutoPalace je nielen ponúknuť vozidlá a služby prvotriednej kvality, ale snažíme sa zamedziť aj zbytočným výdavkom a strate času a maximálne tak spríjemniť nákup vozidiel.

Služby pro veľkoodberateľov (fleetoví zákazníci)

Vďaka širokému výberu automobilových značiek a silnému ekonomickému zázemiu s dlhoročnými skúsenosťami na automobilovom trhu je AutoPalace Group schopná realizovať bez problémov aj veľké fleetové obchody v neobmedzenom počte vozidiel. AutoPalace je v tejto oblasti jedným z najväčších poskytovateľov služieb pre veľkoodberateľov na Slovensku.

Finančné služby

AutoPalace Group so svojimi partnermi – poprednými finančnými spoločnosťami – je schopná poskytovať svojim zákazníkom najvýhodnejšie podmienky na slovenskom trhu.

Pre našich zákazníkov pripravíme výhodné podmienky, či už pri financovaní úverom, leasingom alebo stále populárnejším operatívnym prenájmom. V prípade havárie vozidla zaistíme kompletnú likvidáciu škodovej udalosti, odporučíme najvýhodnejšie riešenie opravy vozidla a zapožičiame náhradné vozidlo – to všetko v zmluvnej spolupráci s najväčšími poisťovňami.