AUTO PALACE PANÓNSKA s.r.o.
Autorizovaný predaj a servis Mitsubishi Motors


AUTO PALACE PANÓNSKA, s.r.o.

Auto Palace Group je súčasťou holandskej spoločnosti AutoBinck založenej v roku 1907, ktorá je jednou z najstarších firiem na svete zaoberajúca sa predajom automobilov. Skupina pôsobí vo 8 krjinách Európy – v Holandsku, Českej republike, Slovensku, Belgicku, Maďarsku, Poľsku, Rumunsku a Slovinsku. V roku 2015 dosiahla skupina AutoBinck obrat viac ako 1 mild. EUR a je rozdelená do 4 divízií: 1. Retail a distribúcia vozidiel 2. Leasing a financovanie (Business Lease) 3. Distribúcia náhradných dielov 4. Smart mobility .

V rámci Slovenska a Českej republiky ide o jednu z najväčších skupín zaoberajúcou sa maloobchodným predajom s ročným predajom viac ako 10 000 vozidiel.

25. výročie Auto Palace

Skupina Auto Palace zahájila svoju činnost na našom území v roku 1991 ako importér a predajca automobilov značky Mazda a dnes patrí medzi najvýznamnějších automobilových dealerov na trhu. Za 25 rokov pôsobenia na slovenskom a českom trhu skupina predala 111 461 vozidiel.
Na Slovensku Auto Palace ponúka zákazníkom automobilov 4 značiek – BMW, Mazda, MINI, MItsubishi v 2 dealerstvách. V ČR zastrešuje celkovo 8 značiek – Ford, Hyundai, Mazda, Mitsubishi, Opel, Peugeot, Škoda a Volvo na 4 dealerstvách v Prahe a Brne.

 

Auto Palace Vajnorská

Auto Palace Panónska

Auto Palace Spořilov

Auto Palace Butovice

Auto Palace Brno

 

Podstatnou výhodou skupiny Auto Palace je silné ekonomické zázemie, vďaka ktorému je schopná bez problémov realizovať aj veľké fleetové obchody pre firmy v počte desiatok i stoviek vozidiel. Auto Palace Group ponúka svojim zákazníkom zodpovedajúcí technologické zázemie svojich autorizovaných a špečializovaných servisov vybavených najmodernejšou opravárenskou a diagnostickou technológiou, vrátane klampiarne a lakovne. Komplexné služby doplňuje aj ponuka širokého sortimentu náhradných dielov a príslušenstva. Všetky miesta sú vybavené najmodernejšou technikou. Auto Palace ale ponúka svojim zákazníkom ešte oveľa viac. Vďaka spolupráci s poprednými leasingovými a úverovými spoločnosťami a poisťovňami doporučuje optimálne možnosti financovania vozidiel vrátane poistenia a zabezpečí i jeho registráciu. V prípade zájmu zákazníka taktiež vykupuje jeho staršie vozidlo na protiúčet.

Servisné strediská Auto Palace

K ponuke Auto Palace Group neodmyslitelne patria tiež kvalitné popredejní služby. Súčásťou našich predajních centier sú autorizované a špecializované servisné strediská, ktoré sú vybavené najmodernejšou opravárenskou a diagnostickou technológiou. Každá značka vozidiel má svojich vlastných prijímacích technikov a mechanikov, ktorí sú špeciálne vyškolení práve pre túto značku. Pre firemen vozové parky potom ponúkame ešte širší okruh služieb, napríklad Pick-up na adrese klienta, bezkontaktní príjem vozidiel a ďalšie služby upravené individuálne podľa potrieb zákazníka. V prípade nehody vozidla zaistíme kompletnú likvidáciu škodovej udalosti, doporučíme najvýhodnejšie riešenie opravy vozidla a zapožičiame náhradné vozidlo – to všetko v rámci zmluvnej spolupráce s najväčšími poisťovňami.

Naše servisní střediska poskytují své služby důsledně podle časových norem výrobce, takže i při částečně vyšší hodinové sazbě je výsledná cena pro zákazníka v porovnání s neautorizovanými servisy ve většině případů nižší. Komplexní služby doplňuje i nabídka širokého sortimentu náhradních dílů a příslušenství.

AutoPoint

Auto Point sa špecializuje na predaj automobilov:

  • s nízkým počto najazdených km
  • so servisnou knižkou
  • po 1. alebo 2. majiteľovi
  • kúpených na Slovensku
  • s garantovaným počtom najazdených km
  • v dobrom technickom stave

Zároveň preberáme vozidlá na komisný predaj - vami predávané vozidlo posunieme do 30-denného komisného predaje, takže vám odpadnú všetky starosti s jeho predajem. Autobazár AutoPoint taktiež umožňujeme nákup voziediel na protiúčet, kedy je v prípadě bezproblémového predaje vozidla schopný peniaze vyplatiť priamo na ruku do 1 hodiny. Hlavným cieľom autobazáru AutoPoint je nielen ponúknuť vozidlá a služby prvotriednej kvality, ale snažíme sa zamedziť aj zbytočným výdavko a street času a maximálne tak spríjemniť nákup vozidiel.

Služby pro veľkoodberateľov (fleetoví zákazníci)

Vďaka širokému výberu automobilových značiek a silnému ekonomickému zázemiu s dlhoročnými skúsenosťami na automobilovom trhu je Auto Palace Group schopná realizovať bez problémov aj veľké fleetové obchody v neobmedzenom počte vozidiel. Auto Palace je v tejto oblasti jedným z najväčších poskytovateľov služieb pre veľkoodberateľov na Slovensku.

Finančné služby

Auto Palace Group so svojimi partnermi – poprednými finančnými spoločnosťami – je schopná poskytovať svojim zákazníkom najvýhodnejšie podmienky na slovenskom trhu.

Pre našich zákazníkov pripravíme výhodné podmienky, či už pri financovani úverom, leasingom alebo stále populárnejším operatívnym prenájmom. V prípade havárie vozidla zaistíme kompletnú likvidáciu škodovej udalosti, doporučíme najvýhodnejšie riešenie opravy vozidla a zapožičiame náhradné vozidlo – to všetko v zmluvnej spolupráci s najväčšími poišťovňami.